הרגע האחרון

ברוכים הבאים לקטגוריה הכי שווה באתר - הרגע האחרון. כאן תמצאו מגוון מפעילות שהאתר מפרסם למסיבת רווקות המעוניינים להציע את השירות שלהם לימים הקרובים במחירים של עד 50% הנחה. כך שרק אתן הבנות מרוויחות, אפשרויות לפעילות או כל נותן שרות אחר במחירים אטרקטיביים ביותר! אז למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו והזמינו הפעלות במחירים מטורפים!

הצעות שיכולות להתאים

מירה - מגע עם הלב
מרכז

מירה - מגע עם הלב
מגע עם הלב- קליניקה לטיפולים הוליסטיים למסיבת רווקות מיוחדת במינה!


5 המלצות

ההילולה - מסיבות בלתי נשכחות
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

ההילולה - מסיבות בלתי נשכחות
תוכנית מגוונת ומקורית, הפעלות מדליקות, גימיקים, שילוב ריקודי בטן, סקסולוגית ועוד...


28 המלצות   |   החל מ: ₪990

התאומים ממן מסיבת רווקות מושלמת
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

התאומים ממן מסיבת רווקות מושלמת
חוויה בלתי נשכחת של קרנבל ואנרגיות מטורפות עם זוג תאומים המגיעים כ-2 זקנות מרוקאיות


16 המלצות

ספא כפר הים
שרון

ספא כפר הים
פינוקים ועיסויים שונים, ארוחות במסעדות כפר הים ומסיבות רווקות מפנקות במיוחד.


5 המלצות

הרגע האחרון

מסיבת רווקות ברגע האחרון

"מה? לא נכון! הסקסולוגית באמת ביטלה עכשיו? ברגע האחרון?" - "כן, נו. אני לא יודעת מה להגיד לך... מה אנחנו עושות?". השיחה הזו התנהלה בדיוק לפני כחצי שעה בערך בינך ובין אחות הכלה שעזרה לך בשבועות האחרונים לארגן את האירוע. אוף! מרפי תמיד עובד שעות נוספות ברגעים שאנו הכי פחות מעוניינים שהוא יעבוד. לא נורא. קחי רגע נשימה ושתי כוס מים. המפעילה או המפעיל ביטלו דווקא שהגיע רגע האמת, ברגע האחרון? את נמצאת במקום הנכון. אנחנו כאן כדי להרגיע את הרוחות ולסייע לך לארגן מסיבות רווקות ברגע האחרון! אז לאחר ששתית את המים ונרגעת מעט אפשר להתחיל ולהציע לך עוד מפעילות או מפעילים?
פורטל "פינק" מתקן את כל הבלגאן שנוצר בשל הביטול הבלתי מתוכנן ומציע לך את כל המפעילים הזמינים בהתראה קצרה. אלו שיכולים לסייע לך להפיק מסיבת רווקות ברגע האחרון? את מרוויחה מכך ובענק מכיוון שאתן זוכות להנחות משמעותיות של 15%, 30% ו-50% הנחה. האם המפעילים מומלצים? האם הם עורכים את אותה הפעילות שאותה תכננת מלכתחילה? התשובה שאלתך הראשונה היא כמובן. הפורטל אסף עבורך את האיכותיים והאיכותיים ביותר. בנוגע לשאלה השנייה, אנו יכולים לומר שהמגוון הוא רחב ולכן על אף שמדובר ממש ברגע האחרון, תוכלי לבחור מפעיל או מפעילה שהפעלתם דומה להפעלה המתוכננת מראש. אז שבי בנוח בכיסא וברגיעה מוחלטת והתחילי לחייג ולחפש הפעלה חלופית ולא פחות נהדרת.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר