הרגע האחרון

ברוכים הבאים לקטגוריה הכי שווה באתר - הרגע האחרון. כאן תמצאו מגוון מפעילות שהאתר מפרסם למסיבת רווקות המעוניינים להציע את השירות שלהם לימים הקרובים במחירים של עד 50% הנחה. כך שרק אתן הבנות מרוויחות, אפשרויות לפעילות או כל נותן שרות אחר במחירים אטרקטיביים ביותר! אז למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו והזמינו הפעלות במחירים מטורפים!

הצעות שיכולות להתאים

קוקטייל ועוד
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

קוקטייל ועוד
מסיבת רווקות מפתיעה מלאה אנדרנלין וטירוף חושים. משחקי אלכוהול, הכנת קוקטיילים ועוד.


10 המלצות

לאהוב- מור תמיר קידר
כל הארץ

לאהוב- מור תמיר קידר
לגלות את עצמך זו יכולה להיות חוויה מעצימה, הפתיעי אותך ואת חברתך במסיבה מדהימה.


9 המלצות

מסיבת צחוק לרווקה המושלמת
כל הארץ

מסיבת צחוק לרווקה המושלמת
חווית צחוק מטורפת שתפיל את הכלה ואתכן מהרגליים ותעניק לכן ערב בלתי נשכח.


0 המלצות

לימור בנדל סקסולוגית
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

לימור בנדל סקסולוגית
מסיבה מצחיקה וחוויתית שנבנתה במיוחד עבורכן ומכילה בתוכה הרבה הומור וצחוק.


6 המלצות

הרגע האחרון

מסיבת רווקות ברגע האחרון

"מה? לא נכון! הסקסולוגית באמת ביטלה עכשיו? ברגע האחרון?" - "כן, נו. אני לא יודעת מה להגיד לך... מה אנחנו עושות?". השיחה הזו התנהלה בדיוק לפני כחצי שעה בערך בינך ובין אחות הכלה שעזרה לך בשבועות האחרונים לארגן את האירוע. אוף! מרפי תמיד עובד שעות נוספות ברגעים שאנו הכי פחות מעוניינים שהוא יעבוד. לא נורא. קחי רגע נשימה ושתי כוס מים. המפעילה או המפעיל ביטלו דווקא שהגיע רגע האמת, ברגע האחרון? את נמצאת במקום הנכון. אנחנו כאן כדי להרגיע את הרוחות ולסייע לך לארגן מסיבות רווקות ברגע האחרון! אז לאחר ששתית את המים ונרגעת מעט אפשר להתחיל ולהציע לך עוד מפעילות או מפעילים?
פורטל "פינק" מתקן את כל הבלגאן שנוצר בשל הביטול הבלתי מתוכנן ומציע לך את כל המפעילים הזמינים בהתראה קצרה. אלו שיכולים לסייע לך להפיק מסיבת רווקות ברגע האחרון? את מרוויחה מכך ובענק מכיוון שאתן זוכות להנחות משמעותיות של 15%, 30% ו-50% הנחה. האם המפעילים מומלצים? האם הם עורכים את אותה הפעילות שאותה תכננת מלכתחילה? התשובה שאלתך הראשונה היא כמובן. הפורטל אסף עבורך את האיכותיים והאיכותיים ביותר. בנוגע לשאלה השנייה, אנו יכולים לומר שהמגוון הוא רחב ולכן על אף שמדובר ממש ברגע האחרון, תוכלי לבחור מפעיל או מפעילה שהפעלתם דומה להפעלה המתוכננת מראש. אז שבי בנוח בכיסא וברגיעה מוחלטת והתחילי לחייג ולחפש הפעלה חלופית ולא פחות נהדרת.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר