סדנת טנטרה למסיבת רווקות (נמצאו 1 תוצאות)

DK Therapy - טיפולים ברמה אחרת
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

DK Therapy - טיפולים ברמה אחרת

מחפשות מסיבת רווקות ייחודית ובלתי נשכחת? טיפולי ספא מקצועיים ומפנקים לכל החוגגות!
החל מ: ₪500
42 המלצות

הפולניה
מרכז

הפולניה

מסיבת רווקות בראש אחר. הפולניה מציעה לכן ערב נשי מטורף עם כל מה שנשים אוהבות.

הפעלות עם יעלי
שרון, מרכז

הפעלות עם יעלי

פעילות מקורית ומדליקה במיוחד, יוצאים עם קליפ מהמם במתנה ומזכרת שנשארת לנצח.

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ בחינם על סדנת טנטרה למסיבת רווקות:
לעולם לא נעביר את פרטיך לצד שלישי.
תודה רבה, פרטיך נשלחו בהצלחה לצוות שירות הלקוחות.
ייצרו איתך קשר בהקדם. המשך גלישה מהנה.

אם אתן והכלה לעתיד חובבות יוגה, מדיטציה וכל מה שקשור במיסטיקה ורוחניות, אתן מוזמנות לגלות את כל הסודות המסתתרים מאחורי עולם המיסטיקה והרוחניות הקסום ולחוות התגלות אמיתית. סדנת טנטרה למסיבת רווקות תשאיר את פיכן פעור, תרגיע ותפתח בפניכן עולמות שאותם לא הכרתם. סדנאות טנטרה למסיבת רווקות תמצאו ממש כאן!

עוד קצת על סדנת טנטרה

להאיר את מסיבת הרווקות ולגלות את כל הסודות שברוחניות ובמיסטיקה עם סדנאות טנטרה למסיבת רווקות. מה היא תורת הטנטרה ומדוע סדנת טנטרה למסיבת רווקות היא אטרקציה? ברשותכן, בנות יקרות נסביר. על פי תורת הטנטרה הכול קשור בכל. כלומר, בני האדם הם חלק בלתי נפרד מהסביבה. אנו משפיעים על הסביבה ממש כפי שהיא משפיעה עלינו. תורת הטנטרה מורכבת משילוב קסום בין כל תורות המזרח השונות בשל התגלגלותה אל הבודהיזם הטיבטי, ההינדואיזם, תורת הזן והטאואיזם. הבנות שאוהבות את מגע הרוחניות, מאמינות במיסטיקה ועושות מדיטציות ויוגה בכל יום, ישמחו כי במסיבת הרווקות שלהן תהא סדנה שכזו. סדנה שכולה רוגע ושלווה, לצד ולמידה מהנה וחווייתית והיחשפות לעולם שונה ומסתורי.
סדנאות טנטרה למסיבת רווקות מתאימות לבנות שרוצות ליצור אווירה אחרת; אווירה קסומה וייחודיות שאין באף מסיבה. יחד תלמדו את התורה כולה, תתנסו במדיטציה ויוגה. אך מלבד זאת יש הפתעות נוספות. המפעילות והמפעילים אשר עורכים סדנת טנטרה למסיבת רווקות יסבירו כיצד ניתן ללמוד דרך הטנטרה על הזוגיות של הכלה לעתיד ובחיר ליבה, יחלקו מתנות מיוחדות ויערכו משחקי חברה ייחודיים. כמובן שהמסיבה אינה חייבת להגיע לשיאה לאחר שעה וחצי או שעתיים של סדנה! לאחר מכן התפנו לארוחה, לשחק במשחקים שהם מאסט בכל מסיבת רווקות, להשתולל ולרקוד. כן, רוגע מן הצד האחד ושמחת חיים מן הצד השני זהו הסוד.

סדנאות טנטרה, סדנת טנטרה, סדנאות טנטרה למסיבת רווקות, סדנת טנטרה למסיבות רווקות