החוכמה הקסומה של עולם הטארו

איך אנו רואים היום את המיסטיקה בעידן החדש?

קריאה בקלפי טארוט וקריאה במפה אסטרולוגית הולכים איתנו בני האדם מימים ימימה לצורך חיזוי עתידות.

החוכמה הקסומה והחוקיות האוניברסאלית שעומדת מאחורי כלים קוסמיים עוצמתיים אלו, היתה נחלתם של מעטים בלבד בעידן הישן – עידן המיסטיקה האזוטרית. בעצם, גם היום רבים מהאנשים יגידו לכם, שקריאה בקלפי הטארוט שייכת לעולם המיסטיקה והמיסטיקנים, חוזי עתידות, נביאים, משוגעים והזויים אחרים, שאין להם שום קשר למציאות של כאן ועכשיו.

טארוט ואסטרולוגיה: מיסטיקה בעידן החדש

ועדיין, קריאה בקלפי הטארוט והמפה האסטרולוגית המשיכו איתנו לעידן החדש והם רלוונטים ועוצמתיים מתמיד. אולם עתה הם משמשים אותנו, לא לצרכי חיזוי עתידות, אלא כיועצים רוחנים נאמנים וחכמים, שבאו ללוות אותנו בחוכמתם העתיקה והמופלאה, לצורך צמיחה והתפתחות רוחנית בעידן החדש, כאן ועכשיו באופן חי ומלא.

אז מה השתנה?

האם החוכמה, או הידע של הקריאה בקלפי טארוט ובמפה האסטרולוגית השתנה? לא. ממש לא. הטארוט והאסטרולוגיה מביאים לנו את אותה חוכמה מסתורית עתיקה שעמדה לרשות האדם מאז ומעולם. מה שהשתנה הוא אנחנו, או יותר מדויק, מצב המודעות שלנו, בני האדם.

בעידן הקודם, עידן המיסטיקה והרוחניות האזוטרית, אנשים תלו את כל הצרות שלהם וגם את תקוותם, במשהו שמחוץ להם – הם קראו לזה גורל. משהו שחיצוני להם, שאין להם שום שליטה עליו. הגורל שמכה בהם, המזל ששפר עליהם... הכל היה קיים שם בחוץ, ויכול היה לפגוע בהם בכל רגע. עניין סתום, מאיים ומסתורי לחלוטין. המילה עצמה מיסטיקה, נגזרה מהמילה היוונית "מיסטיקוס" והפרוש שלה הוא סגירה או הסתרה – שכן המיסטיקה עסקה בדברים כמוסים, נסתרים ומסתוריים, ששייכים לעולמות אחרים.

לעומת עידן המיסטיקה הישן, העידן החדש – עידן הדלי, הוא עידן המודעות. בזכות הפסיכולוגיה, אנחנו כבר מודעים לכוחות שטמונים בנו, לדרך בה אנחנו משפיעים על הדברים, כיצד אנחנו חוסמים או פורצים את היכולות שלנו. בזכות מתקשרות כמו ג'יין רוברטס, שתקשרה את הישות סת בשנות השבעים של המאה הקודמת, אנחנו אפילו כבר יודעים שאנחנו, ורק אנחנו יוצרים את המציאות שלנו, ולכן גם אחראים לה. אנחנו יודעים שיש לנו את חופש הבחירה על פני האדמה. למעשה באנו לכאן, לכוכב הזה, בגלל רצוננו לחוות את חופש הבחירה ולנהל את חיינו כראות עיננו. בזכות האינטרנט והתקשורת הגלובאלית, אנחנו כבר נגישים לכל החומרים הכמוסים והנסתרים, לכל הידע שהיה מסתורי ולא גלוי, ועכשיו הוא פתוח לכולם. בעידן הזה, עידן הדלי, עשינו קפיצה קוונטית ביכולת התפיסה הרוחנית ובתודעה שלנו.

אבל, עם המודעות, מגיעה גם מודעות לכל הדברים שאנחנו עוד לא יודעים, כמו מודעות לדרך הרוחנית שעלינו לעשות על מנת להיות אנשים שלמים ומאושרים. וכאן נחלצים לעזרתנו שוב הכלים הקוסמיים המדוייקים של קריאה בקלפי הטארוט ובמפה האסטרולוגית. וכשיש לנו שאלות, בעידן החדש, בעולם של בחירה ומודעות, קלפי הטארוט נותנים לנו תובנות ונקודות מבט חדשות על בעיות תקועות, ועוזרים לנו למצוא ולהגשים את רצון הנשמה שלנו. אסטרולוגיה משקפת לנו את הבעיות הפסיכולוגיות שלנו, כדי שנוכל להתגבר עליהן ולהמשיך בדרך של התפתחות עצמית ורוחנית, הדרך אל מקום של אהבה והגשמה אישית.

מאת : ורד סת שני - אסטרולוגית, יועצת רוחנית וקוראת בקלפי טארוט. מדריכת דרך אישית ועורכת ערבי נשים חוויתיים , ימי הולדת ומסיבות רווקות עם קריאה בקלפי טארוט ואסטרולוגיה. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

ציוד למסיבת רווקות

ציוד למסיבת רווקות

28/08/2014 14:47:08

מזל טוב החברה מתחתנת! את לא תרצי שהערב הכי חשוב ייהרס כי שכחת כמה דברים?! בואי לקבל את המידע למסיבה מושלמת.
הלילה לא הולכים לישון

הלילה לא הולכים לישון

02/08/2017 15:25:07

מארגנות מסיבת בנות עד עוד הבוקר... בואו לקבל רעיונות ואיך לבנות את הלילה שלכן ככה שיהיה בלתי נשכח.
מסיבות רווקות במועדון חשפנות

מסיבות רווקות במועדון חשפנות

14/09/2014 16:36:47

החלטתן ללכת עד הקצה? מסיבת רווקות כמו בסרטים, כל הבנות במועדון חשפנות חוויה של פעם בחיים!
הזמנות למסיבת רווקות

הזמנות למסיבת רווקות

22/09/2014 11:31:11

הזמנה למסיבת רווקות היא כמו משחק מקדים. אם היא תהיה מושקעת ויצירתית, אתן בדרך לשיגעון של מסיבה!
גימיקים לוהטים למסיבת רווקות

גימיקים לוהטים למסיבת רווקות

02/10/2014 17:09:42

גימיקים למסיבת רווקות אין! מסיבת רווקות סטנדרטית אאוט! כל הגימיקים העדכניים ביותר למסיבת רווקות מחכים לכן כאן במאמר.
משחקים למסיבת רווקות

משחקים למסיבת רווקות

28/10/2014 15:58:20

המדריך המלא לארגון משחקים למסיבת רווקות: כל המשחקים, כל הרעיונות, העצות וטיפים למשחקים מושלמים למסיבת רווקות חגיגית במיוחד.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר