איך אנו רואים היום את המיסטיקה בעידן החדש?

קריאה בקלפי טארוט וקריאה במפה אסטרולוגית הולכים איתנו בני האדם מימים ימימה לצורך חיזוי עתידות.

החוכמה הקסומה והחוקיות האוניברסאלית שעומדת מאחורי כלים קוסמיים עוצמתיים אלו, היתה נחלתם של מעטים בלבד בעידן הישן – עידן המיסטיקה האזוטרית. בעצם, גם היום רבים מהאנשים יגידו לכם, שקריאה בקלפי הטארוט שייכת לעולם המיסטיקה והמיסטיקנים, חוזי עתידות, נביאים, משוגעים והזויים אחרים, שאין להם שום קשר למציאות של כאן ועכשיו.

טארוט ואסטרולוגיה: מיסטיקה בעידן החדש

ועדיין, קריאה בקלפי הטארוט והמפה האסטרולוגית המשיכו איתנו לעידן החדש והם רלוונטים ועוצמתיים מתמיד. אולם עתה הם משמשים אותנו, לא לצרכי חיזוי עתידות, אלא כיועצים רוחנים נאמנים וחכמים, שבאו ללוות אותנו בחוכמתם העתיקה והמופלאה, לצורך צמיחה והתפתחות רוחנית בעידן החדש, כאן ועכשיו באופן חי ומלא.

אז מה השתנה?

האם החוכמה, או הידע של הקריאה בקלפי טארוט ובמפה האסטרולוגית השתנה? לא. ממש לא. הטארוט והאסטרולוגיה מביאים לנו את אותה חוכמה מסתורית עתיקה שעמדה לרשות האדם מאז ומעולם. מה שהשתנה הוא אנחנו, או יותר מדויק, מצב המודעות שלנו, בני האדם.

בעידן הקודם, עידן המיסטיקה והרוחניות האזוטרית, אנשים תלו את כל הצרות שלהם וגם את תקוותם, במשהו שמחוץ להם – הם קראו לזה גורל. משהו שחיצוני להם, שאין להם שום שליטה עליו. הגורל שמכה בהם, המזל ששפר עליהם... הכל היה קיים שם בחוץ, ויכול היה לפגוע בהם בכל רגע. עניין סתום, מאיים ומסתורי לחלוטין. המילה עצמה מיסטיקה, נגזרה מהמילה היוונית "מיסטיקוס" והפרוש שלה הוא סגירה או הסתרה – שכן המיסטיקה עסקה בדברים כמוסים, נסתרים ומסתוריים, ששייכים לעולמות אחרים.

לעומת עידן המיסטיקה הישן, העידן החדש – עידן הדלי, הוא עידן המודעות. בזכות הפסיכולוגיה, אנחנו כבר מודעים לכוחות שטמונים בנו, לדרך בה אנחנו משפיעים על הדברים, כיצד אנחנו חוסמים או פורצים את היכולות שלנו. בזכות מתקשרות כמו ג'יין רוברטס, שתקשרה את הישות סת בשנות השבעים של המאה הקודמת, אנחנו אפילו כבר יודעים שאנחנו, ורק אנחנו יוצרים את המציאות שלנו, ולכן גם אחראים לה. אנחנו יודעים שיש לנו את חופש הבחירה על פני האדמה. למעשה באנו לכאן, לכוכב הזה, בגלל רצוננו לחוות את חופש הבחירה ולנהל את חיינו כראות עיננו. בזכות האינטרנט והתקשורת הגלובאלית, אנחנו כבר נגישים לכל החומרים הכמוסים והנסתרים, לכל הידע שהיה מסתורי ולא גלוי, ועכשיו הוא פתוח לכולם. בעידן הזה, עידן הדלי, עשינו קפיצה קוונטית ביכולת התפיסה הרוחנית ובתודעה שלנו.

אבל, עם המודעות, מגיעה גם מודעות לכל הדברים שאנחנו עוד לא יודעים, כמו מודעות לדרך הרוחנית שעלינו לעשות על מנת להיות אנשים שלמים ומאושרים. וכאן נחלצים לעזרתנו שוב הכלים הקוסמיים המדוייקים של קריאה בקלפי הטארוט ובמפה האסטרולוגית. וכשיש לנו שאלות, בעידן החדש, בעולם של בחירה ומודעות, קלפי הטארוט נותנים לנו תובנות ונקודות מבט חדשות על בעיות תקועות, ועוזרים לנו למצוא ולהגשים את רצון הנשמה שלנו. אסטרולוגיה משקפת לנו את הבעיות הפסיכולוגיות שלנו, כדי שנוכל להתגבר עליהן ולהמשיך בדרך של התפתחות עצמית ורוחנית, הדרך אל מקום של אהבה והגשמה אישית.

מאת : ורד סת שני - אסטרולוגית, יועצת רוחנית וקוראת בקלפי טארוט. מדריכת דרך אישית ועורכת ערבי נשים חוויתיים , ימי הולדת ומסיבות רווקות עם קריאה בקלפי טארוט ואסטרולוגיה. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מסיבת רווקות,משחקים למסיבת רווקות,חשפן

איך לבחור משחקים למסיבת רווקות שיתאימו לכולם?

16/01/2018 08:50:51

מתכננת מסיבת רווקות לחברה קרובה? אם את מחפשת משחקים למסיבת רווקות אשר ישדרגו את המסיבה ויהפכו אותה למעניינת יותר, הגעת אל המקום הנכון.

מסיבת רווקות מפוארת, מסיבת רווקות מושקעת

מארגנת מסיבת רווקות מפוארת? המדריך הזה בשבילך!

04/04/2017 12:43:11

יש מסיבת רווקות ויש מסיבת רווקות מושקעת וזוהרת. לפניכן כל מה שחשוב לדעת על הפקת מסיבה מיוחדת במינה!

צעצועים למסיבת רווקות,צעצועים,מסיבת רווקות,אביזרים

צעצועים למסיבת רווקות בלתי נשכחת!

24/01/2016 14:46:43

מגוון צעצועים למסיבת רווקות שאתן חייבות להכיר ושידרגו לכן את המסיבה.

ארגון והפקה למסיבת רווקות,מסיבת רווקות,ארגון והפקה,מסיבת רווקות חלומית

התגשמות חלום: ארגון והפקה למסיבת רווקות.

24/01/2016 16:13:23

הפעם מגשימים חלום: הכל על ארגון והפקה למסיבת רווקות שלא שוכחים!

4 סוגים של מסיבות

4 סוגים של מסיבות, מה תעדיפו?

26/02/2019 15:32:23

לפניכם 4 סוגים שונים של מסיבות, התאימו את המסיבה המושלמת לכלת השמחה.

שאלון למסיבת רווקות, שאלות למסיבת רווקות

אני רק שאלה – שאלון למסיבת רווקות

26/02/2015 14:37:22

שאלון לכלה הוא חובה בכל מסיבת רווקות ולו רק בשביל הצחוקים והאווירה המחשמלת. לפינק הגרסאות הלט מצונזרות.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר